Dmuchańce

Posiadamy kilka zjeżdżalni dmuchanych, zamki dmuchane i świetną gąsienicę, którą uwielbiają dzieci.

Ruch, radość, emocje i bezpieczeństwo – dmuchane zjeżdżalnie na każdą imprezę!

Posiadamy do wynajęcia dmuchane zamki , które idealnie urozmaicą festyny bądź inne imprezy plenerowe. Możliwość rozłożenia każdego z naszych zamków na zewnątrz .

Dmuchane atrakcje mamy podzielone:

- dla dzieci małych /od 2 lat do 3 lat/

- dla dzieci starszych / od 3 lat do 10 lat/

- dla mega starszaków /od 10 lat wzwyż/

Nic nie sprawia najmłodszym tyle radości, co zabawa na dużej, dmuchanej zjeżdżalni. Oferowane przez nas tzw. dmuchańce są duże, barwne i świetnie sprawdzają się na różnych imprezach z udziałem dzieci; na piknikach, festynach czy imprezach masowych. Zamki i zjeżdżalnie w różnych rozmiarach z pewnością staną się główną atrakcją wydarzenia. W naszej ofercie znajdują się nie tylko urządzenia do wynajęcia, ale zapewniamy również ich profesjonalną obsługę.

Dmuchany zamek gwarantuje pełne zadowolenie dzieciaków z dostarczonej atrakcji, oraz pewność , że po zejściu nie będą miały siły na inne psoty.

Nasze zamki dmuchane są wykonane z najlepszych materiałów i pochodzą od polskich producentów.

Zamki i suche baseny zapewniają bezpieczne szaleństwo dla najmłodszych!

Zamki dmuchane  z postaciami z bajek z pewnością spodobają się każdemu dziecku! Dmuchańce czy suche baseny to doskonała atrakcja na różnego rodzaju imprezy plenerowe. Dzieci uwielbiają ruch, skakanie i zjeżdżanie, dlatego ta atrakcja szczególnie przypadnie im do gustu. Należy pamiętać, że jest to jedna z najbezpieczniejszych atrakcji dla dzieci, a my oprócz oferowanego sprzętu zapewniamy również profesjonalną obsługę.

Cena  uzależniona jest od :

- miejsca imprezy

- ilości osób do obsługi

- ilości dmuchańców

- typu dmuchańca

- czasu trwania imprezy 

 

Loading...
Loading...