O nas

 

Zajmujemy się organizacją rozrywki podczas pikników, festynów oraz innych imprez masowych i firmowych.Gwarantujemy dobrą zabawę dla dzieci. Oferujemy szeroka gamę urządzeń do zabawy, zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych.
Nasze atrakcje sprawiają , że urodziny dziecka stają się niezapomnianą przygodą.Z każdej zabawy mają ogromną radość i czerpią z niej energie na następne.Gwarantujemy zadowolenie z jakości wykonanych przez nas usług. Nie wierzysz ?? Daj się przekonać.

Nasze usługi polecamy szczególnie tym, którym zależy na pozytywnym kształtowaniu wizerunku oraz na kreowaniu korzystnych relacji z otoczeniem.

Zajmujemy się organizacją różnych eventów łącznie z zaproszeniem wybranego przez państwa artystę, zespołem czy DJ , zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez zarówno dla dzieci , jak i dla dorosłych. Wiek nie stanowi dla nas problemu, ponieważ dla każdej grupy wiekowej mamy różne atrakcje.

Dostarczamy atrakcje na imprezy firmowe , plenerowe , festyny, urodziny dziecka itp.

Jesteśmy w stanie zaspokoić gusta każdego naszego klienta. Chętnie realizujemy nowe pomysły, a dzięki naszej młodej, kreatywnej kadrze bezustannie się rozwijamy.

Priorytetem dla nas jest zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Pozwala nam to na nieprzerwany rozgłos oraz coraz stabilniejszą pozycję na rynku. Oferujemy kompleksową organizację imprez jak również jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy w charakterze podwykonawcy.

W celu otrzymania pełnego cennika lub indywidualnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny 602424844 z informacjami jak:

- rodzaj imprezy (np. urodziny, komunia, festyn miejski, dzień dziecka w  przedszkolu, otwarcie marketu, komunia itp.)
- ilość uczestników
- termin i miejsce imprezy
- czas imprezy (od godz….– do godz….)


Ewentualnie można podać kwotę jaką chcieliby Państwo przeznaczyć na tego typu atrakcje a my zaproponujemy jakiś zestaw.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!